Sağlık Sigortası Nedir?

Sağlık Sigortası her an karşılaşabileceğin beklenmedik bir hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek sağlık masraflarının yanı sıra sağlığın için ihtiyaç duyduğun her türlü teşhis ve tedavi yöntemleri için hazırlanmış sigortalardır.

Kendini, sevdiklerini ve çalışanlarını Fibaemeklilik’in sunduğu sağlık sigortası ürünleri ile güvence altına alabilir, geleceğe güvenle bakabilirsin! Sen ve sevdiklerin için bireysel olarak Sağlık sigortası yaptırdığında SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında muayene, tetkik ve tedavi giderlerin için fark ödemezsin.

İşyeri sahibi olarak çalışanlarına Sağlık Sigortası yaptırdığın zaman ise farklı teminatlar sigorta paketlerinden ihtiyacına en uygun paketi seçerek kurum çalışanlarının sağlığını garanti altına alırsın.

Kurumsal müşterilerimize yönelik; Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Hibrit olmak üzere üç farklı sigorta seçeneğimiz bulunuyor. Bireysel müşterilerimiz ise kendilerini ve ailelerini Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile güvence altına alabiliyor.

Doğru Sağlık Sigortası Nasıl Belirlenir?

Sağlık sigortanı belirlerken ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurmalısın. Anlaşmalı kurumlar, yapabileceğin sağlık harcaması türleri ve ödeyeceğin prim tutarını göz önünde bulundurarak kararını verebilirsin. Tüm bu faktörlerin yanı sıra sigorta seçimi yaparken hayatın sürprizlerle dolu olduğunu da unutmamalı ve uzun vadeli düşünmeye özen göstermelisin.

Sağlık Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sağlık sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gerekenlere birlikte göz atalım:

  • Sigortan ile ilgili genel ve özel şartları dikkatlice incelemelisin.
  • Verdiğin bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısın.
  • Sağlık sigortası seçimi yaparken profesyonel yardım almaktan çekinmemelisin. Yetkilimiz, sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.
  • Sigorta primini ödediğine dair makbuz ve belgeleri her ihtimale karşı muhafaza etmelisin.

Sağlık Sigortası Yapmak için Buraya Tıklayabilirsiniz.