Geleceğin güvenle inşa edilmesi için eğitim şart!

Eğitim Sigortası Çocuğunuzun her koşulda eğitimini sürdürebilmesi, güvenle tasarlanmış yarınlar ile mümkündür.

Güvenle tasarlanmış yarınları, finansal güç ile destekleyebilmenizi sağlamak amacıyla Fibaemeklilik, sizin ve çocuğunuz için birbirinden avantajlı ürünler geliştirdi.

Hayatın neler getirebileceğini en baştan hesaplamak pek mümkün olmasa da olası riskleri hesaplayarak finansal önlem almak hiç de zor değil.

Mutlak Eğitim, Mutlak Eğitim Plus ve Kesintisiz Eğitim hayat sigortalarımızın avantajlarını hemen inceleyebilir, sizin için en uygun olanı şimdi satın alabilirsiniz.

Eğitim sigortası ürünlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse Mutlak Eğitim Plus ile dil kurslarında, kolejlerde, yaz okullarında ve kreşlerde indirim avantajından yararlanırken Kariyer - Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti'nden de yararlanabilirsin.

Kesintisiz Eğitim ile TL yanısıra dövize endeksli birikim yaparken bir yandan da eğitimi güvenceye alabilirsin. Üstelik olası risklerin gerçekleşmesi halinde aylık olarak ödediğin primlere ek olarak aylık Destek Maaşı (aylık ödediğin primin 3 katı) ve aylık Maluliyet Maaşı (aylık ödediğin primin 5 katı) alabilirsin. Ayrıca sigorta bitiminde risk gerçekleşsin veya gerçekleşmesin; hesabında fon ile değerlenen birikimini alabilirsin. 

Eğitimin hakkını veren Fibaemeklilik Eğitim Sigortası ürünleri hakkında geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsin.

Geleceği güvenle inşa etmek şart! Evladının her koşulda eğitimini sürdürebilmesi, güvenle tasarlanmış yarınlar ile mümkündür. Ebeveynin maluliyeti veya vefatı halinde çocuğunun eğitim masraflarını karşılayan Hayat Sigortası türü olan Eğitim Sigortası, sana ve ailene her zaman finansal güç katar.
Eğitimin tamamlanması için kalan süre ve yıllık eğitim masrafı, kişiden kişiye farklılık gösterdiği için Eğitim Sigortası fiyatı değişkenlik göstermektedir. Bunun için 0850 434 0 237 Telefon numarızı arayabilir veya Whatsapp Destek Hattı üzerinden fiyat öğrenebilirsiniz.
Her bütçe için ayrı ayrı tasarlanmış ürünlerimiz, birbirinden ayrı niteliklerle öne çıkmaktadır. Şayet bakıcı desteği, dil kursları veya yaz okulu indirimleri gibi avantajlar senin için önemliyse Mutlak Eğitim Plus ürünümüz tam sana göre. Hem birikim yapayım hem yarınları güvence altına alayım hem de risk gerçekleşmemişse ödediğim primlerimi sigortanın bitiminde geri alayım diyorsan o halde Kesintisiz Eğitim Sigortası tam size göre bir ürün.